درباره ما

می‌گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامن آسمان زندگی بدرخشد. حکایت سامانه رزرو انلاین نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “ سامانه رزرو آنلاین” در برابر شما باشد؛ دروازه‌ای برای صرفه جویی در وقت و هزینه های شما با روایتی خواندنی‌تر،‌خوشایند‌تر و البته متفاوت‌.

 

این وب سایت که تولد خود را جشن می‌گیرد حاصل تلاش و زحمات شرکت خدمات و مشاوره فناوری نوین اکنون نمود ان در  وب‌سایت‌های کهن فارسی است که زندگی دیجیتالی خود را در فضای “رزرو آنلاین” پی می‌گیرند و از همین رو نه تنها دغدغه کیفیت و روزآمدی وب سایت  خود را دارند، بلکه نگاه همه‌جانبه به اطلاع‌رسانی در زمینه فناوری را نیز در مرکز بینش خود نشانده‌اند و تجربه‌های چندرسانه‌ای، نرم‌افزارهای کاربردی و فروشگاه بر خط، فقط بخشی از همین خط مشی متمایز و عملگرایانه‌شان نسبت به تولید محتوا در فضای آنلاین است.

به دور از شعار، “ سامانه رزروآنلاین” در پی خدمات  حرفه‌ای، امانت‌دارانه و مبری از تجاری‌‌سازی است. چنین خواسته متمایزی بی‌تردید بدون همراهی بازیگران اصلی بازار فناوری ایران امکان‌پذیر نخواهد بود. رسانه‌های هر بازار، چه جوان و جویای نام باشند چه موفق و مانا، برای تحقق آنچه بر دوش آنها است نیازمند همراهی، درک، و رسانه‌پذیری پیشگامان آن بازار در تمامی وجوه هستند.

آینده غیرقابل پیش‌بینی است ولی برای ما “سفر خودِ پاداش است” و امید داریم با همراهی شما، از خود کهکشانی خواندنی بر جا بگذاریم، زایشگر ستاره‌های درخشان آینده باشیم.

سامانه رزرو آنلاین نبض دیجیتالی ماست در رگ کنجکاوی شما

مدیریت وب سایت:

سر کار خانم نورمندی پور

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامانه نوبت دهی رزرو انلاین می باشد

Design & Develope by Raysan

نظرات و پیشنهادات