پرداخت و تضمین

قوانین رزرو پزشکان
1-متقاضیان محترم می‌توانند با انتخاب پزشک مورد نظر و روز نوبت و پرداخت آنلاین مبلغ ویزیت، نوبت خود را دریافت نمایند.
2-از آنجایی که نوبت به نام متقاضی شماره همراه وی ثبت می‌گردد، همراه داشتن کارت ملی، کد رهگیری و شماره نوبت در روز مراجعه الزامی است. نیازی به پرینت فاکتور نهایی نیست و ارائه شماره رهگیری کفایت می کند
3- واگذاری نوبت به شخص دیگر، امکان‌پذیر نیست
.
4- در صورت تمایل به لغو نوبت دریافت شده، امکان ثبت نوبت دیگر، فقط برای همان فرد و البته از هر پزشک سامانه، مقدور است. در این خصوص لازم است قوانین لغو نوبت را حتماً مطالعه فرمایید.
5- لطفاً ۱۵دقیقه قبل از زمان نوبت خود در مطب حضور داشته باشید.

6-در صورت بروز هر گونه مشکلی در ثبت نوبت و یا لغو آن با پشتیبانی سامانه تماس بگیرید و از مراجعه و پیگیری موارد مذکور از مطب خودداری فرمایید.
7-بعد از ثبت نوبت حتما کدرهگیری نوبت خود را یادداشت نمایید و اگر به هر دلیلی کدرهگیری را دریافت نکردید با پشتیبانی سامانه رزرو انلاین تماس بگیرید تا وضعیت پرداخت شما بررسی شود. کد رهگیری مذکور متفاوت از کد ارجاعی است که بانک به شما ارئه می دهد، می باشد و کدرهگیری سامانه بعد از مرحله پرداخت و در سایت رزرو انلاین به همراه دیگر اطلاعات نوبت از جمله شماره نوبت، ساعت دقیق مراجعه و ... ارائه می شود

توجه : نکته مهم

کاربر گرامی : برای استفاده از خدمات ما در سامانه رزرو برای ثبت رزرو و استفاده از امکانات ما برای رزرو پزشک مبلغ 1000 تومان برای رزرو تالار مبلغ 10000 تومان و برای ثبت آگهی در روزنامه مبلغ 1000 تومان از شما بابت خدمات کسر میگردد.

 

قوانین رزرو تالار

1-صحت و سقم اطلاعات درج شده تالار ها و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه تالار ها اعم از : نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس براي سالن ها، و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي سايت متصل به سامانه رزرو قرار دارداز تالار مربوط استعلام شده است


2-كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده و يا آنهايي كه در مرحلة نهايي با مجوز و تاييد نهايي مركز نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين نوبت و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات  تالار  در نوبت رزرو شده ،  به دلايل امنيتي در هتل بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون تالار وجود خواهد داشت  كه در اين موارد سعي مي گرددوجه به مشتری  بازگردد  و در اين موارد مشتری حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت

3-درصورت عدم مراجعه مشتری در زمان رزرو نوبت براي مشتری خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد

4-مشتری می بایست قبل از گذشت 72 ساعت از رزرو نسبت به عقد قرار داد نهایی به تالار مراجعه کرده و رزرو خود را تایید و نهایی کند مسولیت عدم مراجعه مشتری بعد از 72 ساعت بر عهده مشتری بوده و سامانه هیچ گونه اعتراضی نسبت به عدم عقد قرار داد با تالار را نمی پذیرد 

5-همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به تالار الزامی است و سامانه رزرو انلاین هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت

6-زمان تحویل و یا تخلیه تالار مطابق با قانون آن تالار می باشد در صورت نیاز به تحویل تالار زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

7-تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در بخش توضیحات مشتری ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیر قابل قبول نخواهد بود.

8-در صورت پرداخت به روش غیر اینترنتی پرداخت غیر اینترنتی و یا اینترنتی از طریق غیر این سایت بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه رزرو انلاین نخواهد بود.

8-رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام به سامانه پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

9-قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر  در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید

سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد

توجه

کسانی که به هر شکل در سامانه رزرو ایجاد مزاحمت و اختلال نماید اعم از ایجاد رزرو های متعدد و تماس های تلفنی مکرر و غیره با استناد به قانون تجارت الکترونیک به پلیس فتا جهت پیگیری معرفی و برخورد جدی صورت خواهد گرفت

 

 

قوانین ثبت آگهی

این سامانه صرفا به منظور سفارش آگهی برای چاپ در نیازمندی های روزنامه  بصورت آنلاین و بدون نیاز به حضور راه اندازی شده است.
سفارش آگهی در دو مرحله انجام می پذیرد :
در مرحله اول مشخصات آگهی دهنده ، مشخصات آگهی ، متن آگهی و تعداد دفعات انتشار را مشخص نموده و در مرحله دوم پس از مشاهده پیش نمایش آگهی نسبت به پرداخت هزینه آن بصورت آنلاین اقدام می نمایید.
مشخصات آگهی دهنده :
مشخصات خود را بطور دقیق و صحیح تکمیل نمایید. ارائه نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه صحیح الزامی است.
متن آگهی :
آنچه شما در باکس متن آگهی تایپ نمایید چاپ خواهد شد. بنابراین توجه داشته باشید سایر اطلاعات مانند مشخصات آگهی دهنده که قبلا دریافت شده است در محتوای آگهی چاپ نمی شود ، پس در صورت نیاز شماره تلفن و سایر اطلاعات تماس را در باکس متن آگهی تایپ نمایید. در هنگام تایپ متن آگهی اندازه متون قابل تغییر نیست ، اما اندازه فونت متن آگهی بر اساس تعداد کادر انتخابی ، برای نمایش بهتر توسط اپراتور سیستم تنظیم می گردد. در صورتیکه قصد دارید قسمتی از متن آگهی در خط بعدی چاپ شود از کلید Enter استفاده کنید.
تعداد دفعات انتشار :
اولین نوبت چاپ حداقل دو روز پس از تاریخ ثبت آگهی می باشد. ضمنا ایام تعطیل به این مدت اضافه خواهند شد. همچنین می توانید تاریخ دیگری را برای زمان شروع چاپ آگهی خود انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ اولین نوبت چاپ ، تعداد دفعات چاپ خود را تعیین کنید. در صورتیکه قصد سفارش چاپ آگهی در روزهای مشخصی را دارید از گزینه تکرار ویژه استفاده نمایید.
تایید نهایی و پرداخت :
پس از تکمیل فرم پذیرش آگهی گزینه تایید و ادامه را انتخاب کرده تا پیش نمایشی از اطلاعات ثبت شده را مشاهده نمایید. در صورتیکه در درج اطلاعات و یا محتوای آگهی اشتباهی رخ داده است با انتخاب گزینه انصراف و ثبت مجدد میتوانید به مرحله قبل برگردید و آن را ویرایش نمایید. در صورتیکه تعداد نوبت انتخابی شما بیش از یک نوبت باشد ، آگهی شما شامل تخفیفات نوبت خواهد شد. برای اطلاع از این تخفیفات تعرفه آگهی ها را مطالعه فرمایید. آنچه در قسمت پیش نمایش آگهی مشاهده می کنید ، پیش نمایش واقعی و نهایی از آگهی چاپی شما نیست. قبل از چاپ ، متن آگهی شما با توجه به تعداد کادر انتخابی شما تغییر سایز داده شده و مرتب خواهد شد.
لطفا قبل از انجام پرداخت ، راهنمای پرداخت آنلاین را مطالعه فرمایید.
توجه : لطفا پس از ثبت نهایی آگهی و انجام پرداخت آنلاین ، کد رهگیری داده شده را جهت پیگیری های احتمالی یادداشت فرمایید.

در صورتیکه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با ما تماس بگیرید. من

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامانه نوبت دهی رزرو انلاین می باشد

Design & Develope by Raysan

نظرات و پیشنهادات