اهداف ما

 

هدف ما برای راه اندازی سایت سامانه رزرو انلاین از بین بردن هزینه های اضافی خانواده های ایرانی بوده است اول در زمینه مخارج اضافه و دوم در زمینه زمان از دست رفته خانواده

 

صرفه جویی در زندگی را برای داشتن یک زندگی راحت و به دور از مشکل با چند رهنمود ساده در این بخش از هم اکنون آغاز کنید تامسیر مصرف پول نقد خود را مشخص و کنترل نمایید.

همیشه مقدار زیادی از پول های ما صرف رفت و امد ها می شود مثل هزینه های که برای خدماتی که از آن استفاده نمی کنیم ، هزینه های گرفتن یک نوبت پزشک و یا رفت و امد برای پیدا کردن یک تالار مناسب برای برگزاری جشن ازدواج

 از همین حالا تصمیم بگیرید جلوی هدر رفتن تدریجی پول خود را بگیرید. ما به شما خواهیم گفت چگونه؟

زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید

مقدار پول خود را برای انجام کار محاسبه کنید

و بعد از ورود به سامانه رزرو انلاین یک انتخاب صحیح و بدون دردسر برای زمان و پول خود انجام دهید

 

فراموش نکنید که رعایت نظم و انظباط می تواند شما را در امر صرفه جویی در وقت بسیار کمک کند. زمانی که شما می دانید در طول هر روز چه می خواهید بکنید و چه برنامه هایی در پیش رو دارید پس می توانید زمان خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و از آن به خوبی استفاده کنید.شما نمی توانید شخصی را پیدا کنید که بدون برنامه ریزی بتواند در زمان خود صرفه جویی کند. در عین حال باید در برنامه ریزی خود منعطف باشید چرا که ممکن است در طول هر روز حوادث پیش بینی نشده زیادی برای شما رخ دهد. پس سعی کنید تا در زمانهایی دیگر این زمان از دست رفته را جبران کنید.

خوشبختانه در سالهای اخیر این امر مهم در کشور ما نیز راه اندازی شده و روز به روز نیز در حال افزایش است. بر اساس آماری که مربوط به سالهای قبل است بخش زیادی از زمان مردم ایران در صفهای طولانی ترافیک برای رفت و امد برای یک رزرو مناسب برای تالار و یا پزشک مختلف به هدر می رفت. حال به این مسائل اضافه کنید بحث سوختی که مصرف می شده تا شما به مقصد برسید. امروزه به مدد استفاده از فناوری این امکان به ما داده شده است تا با استفاده از اینترنت بسیاری از امور خود را بدون مراجعه به تالار  و از منزل و یا محل کار به انجام برسانیم.

صرفه جویی در هزینه و زمان با سامانه رزرو انلاین

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامانه نوبت دهی رزرو انلاین می باشد

Design & Develope by Raysan

نظرات و پیشنهادات